דלג לתוכן הראשי

הצהרת נגישות לאתר האינטרנט של נועה מנשה

בשנים האחרונות אתרי האינטרנט הפכו להיות הפלטפורמה העיקרית לפרסום המידע והשירותים השונים המוצעים על ידי החברה לציבור הרחב.
אתר אינטרנט זה משמש כחנות מקוונת שבאמצעותה ניתן לרכוש את הקורסים והמוצרים השונים שפותחו על ידי נועה מנשה מפתחת השיטה "הופכים למידה למשחק". כמו כן, באתר ניתן לקרוא מידע אודות נועה, מידע אודות ההרצאות שהועברו על ידה, אפשרות ליצירת קשר ועוד.
מטרתנו בהנגשת האתר היא יצירת שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לאנשים עם לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיות מסייעות שונות בעת גלישה ברשת האינטרנט.

התאמות הנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה בוצעו התאמות נגישות בהתאם להמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) ולנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA בשילוב המלצות מסמך WCAG2.0 שפורסם באמצעות הארגון הבינלאומי W3C העוסק בתקינה ברשת האינטרנט.
ההתאמות שבוצעו באתר נבדקו באמצעות הדפדפנים הנפוצים ביותר: גוגל כרום ואינטרנט אקספלורר. לשם קבלת חווית גלישה נעימה ומיטבית עם תוכנה להקראת מסך אנו ממליצים להשתמש בתוכנת NVDA בגרסה העדכנית ביותר.
לצורך הנגשת האתר לאנשים עם מוגבלות בוצעו מספר פעולות, ביניהן:
 • שימוש במבנה אתר נוח וקל לתפעול.
 • שימוש בשינוי חזותי בולט וברור בעת הריחוף מעל האלמנטים הקליקבילים, כגון תפריטים וכפתורים.
 • יצירת סדר לוגי תקין בעת ניווט באתר באמצעות המקלדת.
 • הוספת מנגנון ייעודי לחיפוש בכל עמודי האתר.
 • הוספת מנגנון ייעודי המאפשר דילוג לתוכן המרכזי.
 • תיוג הכותרות בהתאם למבנה האתר ולמידע המופיע בהן.
 • יצירת פוקוס בולט וברור בעת ניווט באתר באמצעות המקלדת.
 • הוספת מנגנון עצירה ייעודי לסליידר המרכזי המופיע בעמוד הבית.
 • שימוש בתפריט עליון ותפריט תחתון המכיל קישורים לעמודים המרכזיים באתר.
התאמות שבוצעו באתר לגולשים המשתמשים בתוכנה להקראת מסך:
 • שימוש בשפה פשוטה ובהירה בכל עמודי האתר.
 • שימוש בכותרות עמוד מפורטת וברורות.
 • הוספת טקסט אלטרנטיבי מתאים לתמונות המופיעות באתר.
 • הוספת לייבלים ברורים במסגרת השדות בטופס יצירת הקשר.
 • שימוש בפקודת aria label לצורך התאמת המידע המופיע באתר לתוכנה להקראת מסך.
הייעוץ והליווי בנושא נגישות אתר האינטרנט של נועה מנשה בוצע על ידי צוות WEB-A הנגשת אתרים, אפליקציות ומערכות מתקדמות.

הסדרי נגישות

הסטודיו הממוקם ברחוב הנורית 27, קומה 2, גדרה.
ניתן להגיע לסטודיו לפגישה פרונטלית והתרשמות מהמוצרים השונים המשווקים באתר האינטרנט.
הסטודיו ממוקם בקומה 2 והדרך אליו נגישה מלבד 5 מדרגות שיצריכו סיוע של אדם נוסף טרם הגעה לפתח הדלת.

איסוף עצמי לאחר רכישה באתר

לצורך ביצוע איסוף עצמי של מוצר שנרכש דרך האתר ניתן להגיע לבניין שבו ממוקם הסטודיו ולעצור עם הרכב בסמוך לכניסת הבניין. בעת ההגעה, ניתן להתקשר אלינו ואנו נדאג להביא לכם את המוצר שהזמנתם עד הרכב.
ההגעה לסטודיו תתבצע בתיאום מראש בלבד.
חשוב לנו להדגיש כי בכל שעות פעילות הסטודיו ישנו איש צוות אשר יכול לסייע למבקר בעת הגעתו למקום. לצורך קבלת שירות אישי ובהתאם לצרכיי הלקוח ניתן ליצור עימנו קשר טרם ההגעה ואנו נדאג לסייע לכם ככל שיידרש.
צוות האתר מאמין כי לכל אדם עם מוגבלות צריכה להיות היכולת להשתמש בשירותים המוצעים באתר האינטרנט בצורה שווה, מהנה וחווייתית.
באתר זה בוצעו שינויים והתאמות מיוחדות באמצעות הטכנולוגיה העדכנית והמתאימה ביותר לצרכי לקוחותינו והגולשים באתר. עם זאת חשוב לציין כי ייתכן ותמצאו אלמנטים מסוימים שאינם מונגשים בצורה מלאה או נמצאים בתהליכי הנגשה לאנשים עם מוגבלות.
נתקלתם ברכיב שאינו נגיש באתר? פנו אלינו ואנו מבטיחים לבדוק לשפר אותו בהקדם האפשרי וכמובן להעניק לכם את השירות הטוב ביותר בצורה מהירה, אישית ובהתאם לשביעות רצונכם.

פניות בנושא נגישות

לבירורים נוספים, שאלות או בקשות מיוחדות בנושא נגישות אתר האינטרנט ניתן ליצור קשר עם נועה מנשה באמצעים הבאים:
שם מלא: נועה מנשה
טלפון נייד: 052-8575214 (ניתן לשלוח גם הודעות SMS  /וואטסאפ)
דואר אלקטרוני: noaer63@gmail.com
 
הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 31/10/2022

תנאי שימוש באתר "הופכים למידה למשחק"
תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
1. קדימון
2. אתר "הופכים למידה למשחק" (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר ("מכירת מוצרים ורעיונות יצירתיים ללימוד") ייצוגי עבור "הופכים למידה למשחק" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
3. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
4. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
5. קניין רוחני
6. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "הופכים למידה למשחק" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "הופכים למידה למשחק".
7. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
8. תוכן האתר
9. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
10. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
11. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "הופכים למידה למשחק" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
12. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
13. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
14. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "הופכים למידה למשחק".
15. גילוי נאות
16. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
17. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
18. איזור שיפוט
19. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

20. מדיניות שילוח: אספקת מוצרים וזמני אספקה:
איסוף עצמי יעשה בתיאום מראש בטלפון 052-8575214
דואר רשום – אספקה עד 14 ימי עסקים . המשלוח כרוך בתשלום 20 ₪.
שליח עד הבית – אספקה עד 3 ימי עסקים. המשלוח כרוך בתשלום 52 ש"ח


21. עמידה בתקן- אזור התשלום מאובטח בתקן PCI-DSS