דלג לתוכן הראשי

קישורים לשירים באנגלית מהיוטיוב YouTube

שירים באנגלית YouTube

שירים באנגלית - מאת נועה מנשה


תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
קדימון:
אתר "הופכים למידה למשחק" (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר ("מכירת מוצרים פיזיים, קבצים להדפסה, קורס דיגיטלי, מועדון קריאה, מועדון משחקים ורעיונות יצירתיים ללימוד")
ייצוגי עבור "הופכים למידה למשחק" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין העסק "הופכים למידה למשחק" נורית 27 גדרה, ח.פ: 066129313 באמצעות אתר האינטרנט www.noamenashe.co.il   (להלן:" הופכים למידה למשחק"/ האתר/ החנות) ובין לקוחותיו, בכפוף לכללי תקנון זה. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.

הזמנות באתר:
על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר ( להלן: הזמנתך), יש צורך שהמוצרים שהזמנת ימצאו במלאי חנות האתר. 
רכישות ייחשבו תקפות ויטופלו רק לאחר אישור כרטיס האשראי.
משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.
כרטיס האשראי שנמסר על ידי גולש ואשר לא יקבל אישור של חברת האשראי יהווה סיבה לביטול עסקה מבחינת האתר. הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי.
כל המחירים באתר כוללים מע"מ כחוק.

מדיניות שילוח: אספקת מוצרים וזמני אספקה:

איסוף עצמי יעשה בתיאום מראש מגדרה בטלפון: 052-8575214.

שליח עד הבית - אספקה עד 7 ימי עסקים. המשלוח כרוך בתשלום של 45 ₪.

במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך.

במקרה שהמוצרים יוחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו או במקרה של אי זמינות, אי מענה  של הלקוח באמצעות חברת המשלוחים (שליח עד הבית) – יחויב הלקוח שוב בתשלום בגין דמי משלוח.

נא להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים, הגשת פרטים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז -1977ו /או בכל דין.

פריטים המוחזרים לשולח ("הופכים למידה למשחק") מכל סיבה שהיא (מסרב לקבל, כתובת שגויה, אי מענה וכדומה) יחויבו בדמי המשלוח.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה, טיב וכמות המוצרים שבתוכה.

היה והמוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה, אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה ואליו להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותפעל לפתרון הבעיה.

במקרה בו הלקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה, התלונה על כך חייבת להגיע באופן מידי להנהלת האתר וזו תפעל לאיתור הבעיה ולפתרונה.


תשלום:
התשלום יבוצע באמצעות כרטיסי אשראי ישראליים למעט אמריקן אקספרס ודיינרס.
פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים, כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית ssl.


אישור הזמנה ומעקב משלוחים:

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה והטיפול בה יחל באופן מידי לפי ימי ושעות העבודה המצוינים. במידה ותהיה בעיה כלשהי עם ביצוע ההזמנה, נציג האתר יצרו קשר על מנת להסדיר העניין. 


החזרת מוצרים/ ביטול עסקה ע"י הלקוח:
ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך שבוע (שבעה) ימים מיום קבלתם.
תנאי ההחזרה הוא מוצר פגום בלבד!
במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי/ זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם בהפחתת דמי המשלוח.


ביטול עסקה ע"י האתר:
האתר שומר לעצמו את הזכות לבטל עסקה בהתקיים אחד או יותר מהתנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, במחירו או כל פרט בפרסום המוצר.

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית, זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לוקח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים.

במידה והמוצר אינו במלאי והרוכש אינו מעוניין בהחלפה למוצר אחר או המתנה להגעת המוצר למלאי.


התחייבות הלקוח:
הלקוח מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל, אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין.


הצהרת פרטיות:
אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט: מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.


סמכות עניינית לשיפוט:
דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת.


מדיניות פרטיות:
מדיניות זו נכנסת לתוקף מרגע כניסתך לאתר.
"הופכים למידה למשחק", מכבדים את פרטיותך באתר. מדיניות הפרטיות העדכנית של האתר והיא מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה.
אנו מתחייבים שלא להעביר את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, או כל פרט מזהה אחר, לגוף שלישי, במידה ותירשם באתר.

בעת השימוש שלך באתר, תאסוף “הופכים למידה למשחק״ מידע על נוהגיך באתר, לרבות מידע שקראת, העמודים שבהם צפית, המוצרים שעניינו אותך, מקום המחשב  ונתוני כתובת האינטרנט
שבאמצעותם ניגשת לאתר ועוד. בנוסף "הופכים למידה למשחק" רשאית לאסוף ולהסתייע בשירותיהם של צדדים שלישיים כדי לאסוף ולנתח מידע אנונימי, סטטיסטי, או מצרפי (אגרטיבי) בקשר עם שימושך באתר, לרבות מידע שנוגע לפרטיך ולפעילותך באתר. 

"הופכים למידה למשחק״ רשאית לשנות, מעת לעת, את הוראות מדיניות הפרטיות. אם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים, לרבות בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה באתר. אנו ממליצים לך להתעדכן במדיניות הפרטיות מעת לעת.קניין רוחני:
האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "הופכים למידה למשחק" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "הופכים למידה למשחק".
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש. 

אחריות המוצרים:

"הופכים למידה למשחק" שומרים על זכותם לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.
"הופכים למידה למשחק" לא יישאו במשוריין / בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה לא תתקבל במערכת או לכל בעיה טכנית או בעיה אחרת המונעת לרכוש את המוצרים ולהשתמש בהם.
"הופכים למידה למשחק" שומרים לעצמם את הזכות לבטל את המכירה על פי שיקול דעתה.
"הופכים למידה למשחק" לא יישאו במישוריין או בעקיפין באחריות כלשהי למועד אספקתם של המוצרים, בשל פעילות איבה או שביתה או השבתה, או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון, ימנע או ייפגע תהליך רכישת המוצרים או אספקת המוצרים. 

"הופכים למידה למשחק" לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.


תוכן האתר:
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "הופכים למידה למשחק" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
ניהול משתמשים ומבקרים באתר:
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "הופכים למידה למשחק".
גילוי נאות:
באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
איזור שיפוט:
בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.  

מדיניות שילוח: אספקת מוצרים וזמני אספקה:
איסוף עצמי יעשה בתיאום מראש מגדרה בטלפון 052-8575214
שליח עד הבית – אספקה עד 7 ימי עסקים. המשלוח כרוך בתשלום 45 ש"ח

עמידה בתקן- אזור התשלום מאובטח בתקן PCI-DSS